| cristian_lupsanu a întrebat:

Cum as putea sa imi gasesc linistea interioara? Am incercat Yoga pentru a invata cum sa respir, cum sa meditez, insa am trecut prin niste pozitii specifice si cam atat. Asteptam sa invat mai multe, nu doar cum sa faci exercitiile fizice, ceva mai profund. Dar nu a fost sa fie. As putea gasi in Bucuresti asa ceva sau online macar?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, la MISA, te invata Yoga, te invata Tantra, iar pe urma te scoate la produs.

| mentholinks a răspuns:

Mai bine tantra incearca.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu-ti vei gasi linistea interioara cu prostii reciclate din india asta e sigur. In schimb ai o gramada de biserici ortodoxe in Bucuresti in care sigur o sa-ti gasesti linistea interioara?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Citind Biblia!

| Digikey a răspuns:

Cauta Kriya Yoga.

| Algo098 a răspuns:

Cel mai probabil nu exista asa ceva. Linistea interioara se obtine acceptand realitatea asa cum este ea.

| Irinel15123532 a răspuns:

Citeste noul testament.