| anonim_4396 a întrebat:

Cum comentați?
In 2027 dispărem de pe fata Pământului aproape toti.:)
https://www.protv.ro/......venit.html

10 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Sunt doar cateva filmari, foarte scurte, toate sub un minut. Cum apare cineva, opreste filmarea. Sunt filmate locuri perfect intretinute, curatate in ziua filmarii. Astea este cea mai naiva postare a ta.

| mastadont a răspuns:

Niște aberații lipsite de temei și imposibil de dovedit, probabil doar pentru a dobândi cât mai mulți urmăritori. Are timp să se îmbogățească până în 2027, că după aceea nu o să se mai uite nimeni la conținutul postat de el pentru că o să fie doar un alt șarlatan.

| Panamax a răspuns:

Credeti toate rahaturile asa de usor.

| rapandula a răspuns:

Stiam ca sunteti creduli religiosilor, dar atat de creduli? Ma dati pe spate. Nu vezi ca e regizat? A profitat de pandemie ca nu se circula. In 2027 nu avem oameni dar avem luminile aprinse prin magazine? Si cum ar trebui sa dispara oamenii daca totul e la locul lui, absolut curat?

| h379m3973423 a răspuns (pentru rapandula):

1. Mă miră că l-ai băgat în seamă.
2. Nu cred că ai răspuns serios... laughing

| rapandula a răspuns (pentru h379m3973423):

Ma innebuneste sa stiu ca omul asta e cat se poate de serios. Efectiv crede ce spune si ne mai da si peste nas cu secta lui ca este purul adevar si ca Iehovistii vor mostenii imparatia cerurilor iar toti ceilalti vor arde in iad cu Satan.

| minrest a răspuns (pentru rapandula):

Stai linistit; nu crede. Iar place sa se convinga ca este adevarat. Si nu este martor al lui Iehova.

| rapandula a răspuns (pentru minrest):

Ba da crede, ba da este Martor al lui Iehova. Il cunosc, am avut tangente cu el vorbind si despre secta lui. Aia cu mostenirea imparatiei de catre martori el a scornit-o. El e Meme10Memu daca cumva il cunosti.

| minrest a răspuns (pentru rapandula):

Deci e Meme10Memu; sigur, ala este iehovist; greseala mea; am crezut ca este altcineva, comfuzie. Interesant ca a dat inapoi, si a ramas anonim. ''Cum comentati'', expresia lui, care arata dificultati de exprimare.

| Lusiaa a răspuns:

Daca iti zic sa te arunci la
etaj ca altfel vine apocalipsa sunt sigura ca te arunci