| AvalohAlyn a întrebat:

Cum considerati ca e Biblia ca si carte,ca si mesaj, mai ales Noul Testament?

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Pentru mine, asa zisa predica de pe munte care se gaseste in Evanghelia dupa Matei, capitolul 5 valoreaza mai mult decat mi-as fi putut inchipui. Am citit Noul Testament destul de tarziu si imi pare rau ca n-am avut bunavointa sa-l citesc mai devreme.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spooky Language big grin

| BogdantheDreamer a răspuns (pentru anonim_4396):

Fan George Carlin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdantheDreamer):

Absolutely, my dear friend laughing

| Sweet155 a răspuns:

Biblia pentru mine reprezinta cartea care imi face viata mai buna, te indruma numai spre bine, te invata lucruri bune etc.