| AvalohAlyn a întrebat:

Cum credeți că va arata sfârșitul lumii?

12 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cam la fel cum este descris de toate religiile sau chiar și de știință. Implică multe scenarii „lumea".

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

De ce nu ar exista?

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Știu, dar am putea sfârși și altfel până atunci.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Sau evenimente care nu sunt luate in calcul, nu?

| Celcestietot a răspuns:

Tu, cum crezi că va fi, ai vreo părere anume?

| mentholinks a răspuns:

Va ploua cu foc, oameni arzand peste tot, tipete, cadavre in putrefactie, etc.

| Ineys a răspuns:

Bomba atomica, sau cine stie ce alta bomba o sa mai apara in 20-30 de ani, oricum o sa fie ceva creatie a omului care va aduce sfarsitul, nici decum ceva SF.

| aumih16 a răspuns:

Cand va fi! daca va fi! nimic nu e sigur! acum ca e pandemie e normal sa zici spui lucrul acesta!

| CapDeSfecla a răspuns:

O lume sufocata de gunoaie, cu pamanturi infertile, cu resurse de apa dulce din ce in ce mai putine, cu prea putini copaci, prea bolnava.