| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum de nu au vazut oamenii animalele venind la arca lui Noe?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ai fost acolo, incit sa știi ca nu le - au văzut?

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

De ce? Explica - te!
Nu e mai degrabă comentariul tău pueril?

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

Cineva spunea ca dacă vrei sa cunoști pietrele, e suficient sa mergi sa le studiezi, dacă vrei sa cunoști animalele, trebuie sa ai grija, te pot ataca sau pot fugi de tine, iar oamenii ii vei cunoaște doar dacă iti vor permite.
Dacă animalele au fugit, s-au ascuns incit oamenii nu le - au văzut? Sau poate i-au atacat și mincat, și de aceea nu exista marturii cum ca ar fi fost vazute? Tu vezi un urs sau un lup asa de des happy?

| Purec a răspuns:

De ce crezi ca nu le-au vazut?

Răspuns utilizator avertizat
| raulws898989 a răspuns:

Lasa te

| FlorinGwin a răspuns:

Ca sa pui tu intrebari aiurea pe TPU.