| sujiplzoppy a întrebat:

Cum fac sa nu vina popa la mine in camera? pls au funda

8 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

A venit azi cu crucea si la mine, este greu sa nu il primesti daca stai la tara, dar asta e Romania, vin peste tine ca mascatii.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nici eu nu-l primesc.
Vine cu cersitul de cateva ori pe an.
Ideea este ca se propaga o minciuna in care eu nu cred.
Dumnezeul evreilor a fost un extraterestru cu probleme psihice.A stat o perioada cu ei si apoi a fugit pe rahatul lui de planeta.
Crestinii furand dumnezeul evreilor au dovedit ca nu sunt in stare sa gandeasca.

| VelaJohnny a răspuns:

Ii spui clar si raspicat „Nu mai veni la mine in camera!". Sau, daca esti timid, cumpara spray-uri anti-insecte, da cu ele pana la refuz in camera, si garantat nu pune „popa" piciorul acolo. Naspa e ca nici tu n-o sa pui piciorul o vreme acolo, dar hei, astea is efecte adverse, important e ca problema e rezolvatawinking. De preferabil prima varianta, sau o alternativa mai buna la a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimic daca vine. Sfinteala si aghiasma aia a lui nu au nicio valoare.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Sunt convins ca ateii sunt fiintele cele mai anti-sociale de pamanat.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Preotul intră intr-o încăpere numai dacă este lumină şi dacă uşa este deschisă.

| Daughter a răspuns:

Poti inchide usa cu cheia...

| 11naomi11 a răspuns:

Spune-i