| AvalohAlyn a întrebat:

Cum imi gasesc sensul si rostul in viata asta? Eu am si niste probleme psihologice, sufar.

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Muntele Ceahlau ce sens are? Ce rost are o pisica sau un caine? Si ele trebuie sa traiasca.

| Donsavas a răspuns:

Sensul in viata nu exista. Oamenii merg la munca sa aiba o ocupație sau sa se vaite de oboseala, nu de timp pierdut. În timpul liber fac ce le place mai mult. Te bucuri de lucrurile mici. O plimbare, o discuție cu cineva, un joc pe calculator etc.
Viata n are un sens sau o direcție anume.

| mentholinks a răspuns:

Smoke weed every day.

| GdX a răspuns:

Du-te la psiholog. Nu iti gasesti pe net, rostul in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.libris.ro/......28832.html

| 6684464 a răspuns:

Vorbeste cu un psiholog!