| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum l-a bagat Noe pe Australotitan Cooperensis in arca?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hai ma, ma dezamagesti. Doar stii ca dinozauri nu au existat, si Pamantul are 6000 de ani. Deci erau doar animale banale pe vremea lui Noe. laughing

| halogen001 a răspuns:

Are dreptate mare Wr3nch. Asa se explica disparitia dinozaurilor. Erau prea mari si n-au incaput in barca. Au incaput in schimb sobolanii, soarecii, puricii, paduchii, plosnitele, capusele si tantarii, adevarate minuni create de zeul atotputernic si neputincios, atotstiutor si nestiutor, drept si nedrept, iubitor si neiubitor, invizibil si surdomut, 3 in unul la pachet.

Răspuns utilizator avertizat