| Nebun_Cris_1994 a întrebat:

Cum pot face un pact cu Sfantul Atot Puternic Dumnezeu?(Fara funda ca nu cred ca pot reusi)

Răspuns Câştigător
| MonsterCookiesOo a răspuns:

Eu nu cred in dumnezeu da mnah uite tine : http://www.paginauniversala.ro/vrei-sa-faci-un-pact-cu-dumnezeu/;)

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pact nu poti face cu D-zeu! De unde ti-a venit o asa tampenie in cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu DUmnezeu nu faci pact. DUmnezeu nu este demon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum.esti imperfect.nu poti deveni perfect decat cu ajutorul lui.si nici atunci nu poti fi egalul lui.tu esti creatura iar el e creatorul.

| beligan a răspuns:

Impaca-te cu tine insuti!