| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa aflu/prevăd viitorul?

7 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Nimeni din Univers NU POATE, numai Dumnezeu POATE.

| doctorandus a răspuns:

Simplu: astepti pana-n 2060 si scrii ce s-a intamplat, datezi manuscrisul la anul 2020.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Sau scrii o relatare a executiei lui Ceausescu si semnezi Arsenie Boca.

| Celcestietot a răspuns:

Cu putere de la cine este sus.

| Theo94 a răspuns:

Nu ai cum.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Why?

| sanboss a răspuns:

Este o vorba romaneasca, cum iti asterni asa te culci big grin. deci daca vrei un viitor bun, fa lucruri ce merita facuta ( du-te la munca ) si nu numai. Daca vrei sa ti umbra pamantului degeaba, viitorul tau o sa fie cam nasol. na ca ti l-am zis eu