| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot și eu să primesc de la Dumnezeu un dar divin, un har așa cum are Mediumul Medical Anthony William din America sau alți clarvăzători, parapsihologi etc?
Că Dumnezeu chiar nu m-a înzestrat cu nimic bun până în momentul acesta.
As vrea sa fiu și eu Medium Medical, sa am acel har ca si Anthony William.

1 răspuns:
| danut a răspuns:

Tot ce ai enumerat tu in aceste cereri NU SUNT daruri de la Dumnezeu ci insusiri DRACESTI asa ca nu mai cauta la Dumnezeu ce te duce la GHENA de foc a omeniri. Anthony William este posedat de dracu ca toti parapsihologi, clarvazatorii, ghicitorii si medile satanice.