| Megas a întrebat:

Cum sa nu plangi cand vezi scena asta?
este cel mai frumos moment din istoria cinematografiei :((
suntem niste nenorociti pacatosi :(
http://www.youtube.com/watch?v=ylO_Vp7aReQ

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce dramatic

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne plangem nenorocirea noastra si starea deplorabila in pacate.nu inaltarea mantuitorului atunci cand a cazut.pentru asta trebuie sa credem si sa-i multumim ca a restaurat si a ridicat omul din robie la libertate, din moarte la viata.el a ridicat crucea cea mare a tuturor.noi am ramas jos. nici propriile cruci nu ni le ridicam sa-l urmam.

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Tu plangi la filme?

| Alphawolf a răspuns:

Cum sa nu plangi cand vezi raspunsurile crestinilor de aici: http://www.tpu.ro/......a-noastra/

| Pufuletica98 a răspuns:

Cate a trebuit sa indure Mantuitorul nostu Iisus Hristos pentru amaratii de noi pacatosi.Sa le fie rusine animalelor care au facut asa ceva Mantuitorului adevarat!

| RAY a răspuns (pentru Alphawolf):

Ai dreptate

| Thunderstruck a răspuns:

Sunt oameni care au suferit de 10 ori mai mult din cauza crestinismului si nu sunt mantuitori si nu plange lumea pentru ei. Oricum esti o **zda.

| EvangelineDS a răspuns:

Idem Thunderstruck

| Dumnezău a răspuns:

Eu zic sa-l violam anal pe Hristosul tau. Iisus Hristos n-a existat,este un personaj inventat de voi pentru a va gasi imediat un model mediocru, ce nu a schimbat lumea cu nimic, decat cu faptul ca prozelitii politeisti, au devenit ca prin miracol, prozeliti monoteisti.Stii care e cel mai frumos moment din istoria cinematografiei? Scena din Intoarcerea Regelui, de la Limanurile Cenusii.Sau scena de lupta dintre Anakin si Obi-Wan din Revenge of the Sith.Si tipul ce-l ai la avatar are niste scene antologice, chit ca nici el nu-i real.Nu suntem pacatosi clasici, dar sunteti pacatosi in opinia.E un pacat sa fii atat de idiot, incat sa mai crezi in existenta personajului pletos, purtator de cruci si de sudalmi.