| BlueOctober a întrebat:

Cum se face ca incestul e pacat? atunci ce? am aterizat toti din avion cu parasute sau fara:d oare cum am populat lumea...acu sa vad ipocrizie hai spuneti ca o sa ma duc in iad am 2 bilete, dar prefer callare pe matura

Răspuns Câştigător
| Dorugar a răspuns:

In religie incestul nu este pacat!
Si asta vedem nu nunumai in exemplul lui Lot care si-a regulat propriile fete "cu voia Domnului", dar chiar si la Isus care ca si parte a Treimii a lasat-o gravida pe propria sa viitoare mama!

7 răspunsuri:
| BlueOctober explică (pentru Dorugar):

Yeah sure

| loIosaurus a răspuns:

Doar pentru credinciosi este pacat. Daca esti ateu esti liber sa-ti. toata familia.

| BlueOctober explică (pentru Dorugar):

Omg! asta nu stiam...e gretos

| Dorugar a răspuns (pentru BlueOctober):

La ce altceva te asteptai de la o religie a satanei si de la institutia numita biserica care s-a dovedit a fi cea mai bestiala institutie din istoria umanitatii?

Răspuns utilizator avertizat
| BlueOctober explică (pentru the2k):

Toti in familie asa e cel mai binelaughing))))))da asa ca dragi credinciosi luati amintestraight face

| BlueOctober explică (pentru Dorugar):

Have no idea.da lasta clar nu..pfff cum spuneam toti in familie, sus pe bar si alea alea