| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum se face ca omul l-a invins pe zeul iudeu la limita de varsta? In trecut oameni traiau mai putin.

5 răspunsuri:
| Feri5 a răspuns:

Nu stiu de unde ai citit tu toate astea, dar eu nu vad nicio logica in ceea ce ai scris. Ai face bine sa nu mai citesti asemenea povesti ateice. Poti sa-mi spui unde scrie asta in Biblie?

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Meme a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ba din contra, trăiau mai mult căci erau mult mai credincioși (deși n am văzut vreun potop în ultimele milenii!). Și de asemenea, chiar dacă noi avem acum medicina și tehnici agricole performante, tot ne este greu sa trecem de vârsta de 100 de ani. :-(((( Și tot acum nu exista războaie și crime (decât în locurile mai sărace sau la "păgâni"). SUNT FOARTE SUPĂRAT PE DUMNEZEU!

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Meme10Meme):

Breaking news: Meme10Memu l-a hackuit pe @naibastiealtceva și acum face propagandă iehovistă de pe contul său. laughing

Răspuns utilizator avertizat