| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum se face ca zeul iudeu le-a facut la animale perechea potrivita, dar lui Adam ioc? Si saracul Tenia, cum a iesit el din Adam ca sa-i dea nume.

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Despre ce dracu vorbesti copile? laughing De Eva n-ai auzit? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns (pentru lpavel):

Eva a aparut dupa ce a constatat ca toate cele variante nu sunt bune. Cum a constatat spiridusul asta, e de discutat...

| lpavel a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu exista nimeni inainte de eva, doar in filme laughing vezi ca-ti strica atatea filme...

| lpavel a răspuns (pentru Holiday):

Asa este, spiridusul asta al tau o fi facut mai multe de eva... laughing Dumnezeu a facut una singura!

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns:

Cica pe vremea aia tenia pastea iarba si facea sex doar cu sotul/sotia.