| Szabo_Fulvia_1967 a întrebat:

Cum se poate face o programare la preotul Cucu din Sf. Gheorghe?

3 răspunsuri:
| CinevaAnonimă a răspuns:

La preoti nu se fac programari. Trebuie sa mergi la slujba si dupa ce se termina acestea te apropii de preot si vorbesti cu el.

| Petrovic a răspuns:

Ai purea merge la biserica unde este dumnealui. Acolo îl vei găsi, și vei putea să îți faci programare vorbind cu dumnealui.

| Itanul a răspuns:

Programare la un preot? Inca nu am auzit asa ceva. Te duci la biserica unde slujeste. Il gasesti sau ti-l cheama cineva.