| MaryCv a întrebat:

Cunoaște careva o vrăjitoare sau o tămăduitoare buna care mă poate ajuta într o problema de dragoste? Cine a apelat la vreuna și poate sa mi recomande

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca esti dispusa sa iti dai economii, bunuri, atunci cu siguranta vei gasi pe cineva.
Cand imi mai cumparam ziare/reviste erau anunturi cu mica publiciate cu asemenea,, oferte''
Este arhicunoscut cazul Oanei Zavoreanu care a dat in judecata vrajitoarele pentru inselatorie.
Nu este prost cel care ofera asemnea,, servicii'', ci cel care cere.
Cand ma gandesc la vrajitoare imi inchipui pe cineva pe matura, iar perioada e de evul mediu.
Lasand gluma la o parte iti zic ca nu vei gasi rezolvare in acest mod!

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns:

Alea doar profita de problemele tale pentru a te usura de bani. Nu-ti rezolva nici o problema.
Toate ritualurile alea nu au nici o valoare practica in afara de a te prosti pe tine sa le dai bani.

| suntserios a răspuns (pentru Holiday):

Mie mi se pare foarte corect. Cine e atat de naiv sa plateasca pentru asa ceva, chiar merita sa fie uscat de bani. Poate a doua oara se invata minte.

| DeyCj a răspuns:

Există, dar persoanele ce chiar știu face asta n-o să le găsești veci la mica publicitate, sau în alte surse comerciale.
Singura vrăjitoare care-ți poate vindeca problema din dragoste ești chiar tu.Trebuie doar să cunoști tehnica de cum se face.
Dacă ai habar despre cum să faci asta ești vindecată happy.

| raMLesS a răspuns:

Suntem un popor plin de idioti.

| Nilsson a răspuns:

Vrajitoria este un mare pacat, nu este bine sa iti vinzi sufletul celui rau pentru niste placeri trecatoare.