| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Daca apasati stegulet si L in acelasi timp pe tastatura, o sa va apara chipul lui Iisus pe ecran straight face Eu acum cred.
stegulet e logou de la windows, winkey, sau cum i se mai zice(ala dintre Ctrl si Alt)

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

WOW și la mine a mers, o să mă pocăiesc.
Celor care nu le apare probabil n-au har.

30 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Am incercat, chiar functioneaza. surprise

| MMihai a răspuns:

Eu am alt sistem de operare și nu Windows și nu mi-a apărut nimic, când am apăsat simultan tasta steguleț și L., mai exact a scris l.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns:

Mie mi-a apărut o femeie goală?

Cât de fără viaţă să fii,ca să comentezi, după ce că eşti idiot şi faci tot ce auzi pe internet, iar apoi te plângi că ţi se blochează pc-ul straight face

| monstrulet a răspuns:

Chiar merge :O

| shadovv a răspuns:

Eu folosesc windows + D cand mi se aglomereaza ecranul!

| game1992 a răspuns:

Ce prostie, si tu nu sti cei ala har.

| torsi a răspuns:

Sa mor eu ce destept esti. faza ii veche frate. cauta ceva nou.winking

| JasonMcCann a răspuns:

Fără supărare, dar TPU nu este site de aşa ceva!
Dacă te plictiseşti mai răspunde la întrebări, întreabă ceva (care să nu conţină spam), citeşte o carte, uită-te la televizor, dar nu ocupa loc pe TPU degeaba!

| MâţaD a răspuns:

Si eu cred...ca nu te duce capulhappy

| Mikasa a răspuns:

Nu-i adevarat.

| AnneBre a răspuns:

Deci eşti demn de milă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a aparut Iisus! Mi-a aparut o fata intr-un chenar tongue
Tzeapa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satan-o te caut de ceva timp, pe unde ai umblat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin iad. Incercam sa dau de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu am treaba cu tine, nu vreau sa beau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asa ii torturezi pe manelisti si pitipoance, nici o problema.
Asta era rugamintea mea, (eu nu sunt manelista)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vroiam sa-i torturezi cu furculita, dar tu... si oricum inca nu am vazut efectele torturarii tale sad
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevaratu satana ar fi putut sad
degeaba am dat foc pisicii aseara sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, inseamna ca nu ii mai dau salariul intreg pe luna asta.
Mersi ca mi-ai spus

| GabiiHaș a răspuns:

Ce bou esti boule! m-ai facut sa-mi blochez calculatorul!

boule

Răspuns utilizator avertizat
| tinaHd a răspuns:

Nu stiu ce sa zicstraight face

| Damii a răspuns:

What?

| PrunaPătrată a răspuns:

Ba ai veche faza asta mare chestie mi se intampla ceva la calculator dau pe icoana aia si imi apare la loc straight face

| fanporsche a răspuns:

Win+L=log off, nicidecum chipul lui Iisus. Mai ganditi si logic si nu mai spamati aiurea.

| clauX a răspuns:

Ba ce hot esti!
rolling on the floor

| shoBy1 a răspuns:

Tu esti un mare dobitoc, copil de 3 ani care nu stie pe unde sa mai intre, stim faza asta de mici copii, nu ne duci de nas din 3 vorbehappy

| WhoKnowThat a răspuns:

Aham...ciudat e ca nu merge laughing