| Leo32 a întrebat:

Daca ati stii sigur ca pe pe 22 decembrie vine sfarsitul lumii si ca ar mai ramane o saptamana...ce ati face in saptamana aia? eu unul innebunesc cand ma gandesc

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Vezi ce bine este sa ai pace cu Dumnezeu? Stii ca orice va veni peste noi, tu ai un loc in cer.

29 răspunsuri:
| CrazzzyA a răspuns:

Haha. Probabil as face toate lucrurile pe care nu am avut curajul sa le fac pana acum.

| Purec a răspuns:

L-as viola pe Basescu in mod repetat si salbatic, as impusca un ungur, as pune la loto numerele 12 17 24 30 32 40 pentru ca asa am visat eu noaptea trecuta ca o sa iasa, mi-as cumpara o gaina si as incerca sa o invat sa zboare de la etajul 3, as inneca un peste, i-as zice lui mama ca sunt homosexual, as vopsi un cal sa arate ca o zebra...etc..daca vrei iti mai zic

| GRs a răspuns:

I-as bate pe toti care cred ca vine sfarsitul pe 21 decembrie.

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Popcorn:XScaunel smug Colalaughing

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Tu ce'ai face?rolling on the floor

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Purec):

Iară tu capsec.straight facerolling on the floor

| Purec a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

V-au tras net si voua la Balaceanca?

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Purec):

Ă? Auzi brerolling on the floor N-ai somn?rolling on the floor

| Purec a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Nu am, e criza si s-a scumpit somnul, plus ca nici nu imi place pestele

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Purec):

Ce?rolling on the floor

| William a răspuns:

Ia gandeste-te ce o sa faci pe 21 daca acum, cu o saptaman inainte esti asa.

| Purec a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Esti praf...n-ai inteles nimic huh?

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Purec):

Ți-o luat mult să scrii :o?

| edit28 a răspuns:

Probabil i-as omora pe astia 2 care se cearta.

| Purec a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

"Ți-o luat mult să scrii :o? ".

Mult de tot...cand vad prosti, imi lacrimeaza ochii si nu vedeam bine tastatura

| Purec a răspuns (pentru edit28):

"Probabil i-as omora pe astia 2 care se cearta. "

cine?

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Purec):

Astia?rolling on the floor

| Purec a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Huh..asa e..noi suntem "astia". Ne-a jignit huh? Pe el bestie!, rupe-l in bucati

| cristi202 a răspuns (pentru Purec):

Si iti trebuie un sfirsit al lumii peste o saptamana ca sa faci toate chestile astea ciudate?happy De ce nu incerci sa le faci si asa (exceptind prostia cu Basescu)?

| cristi202 a răspuns:

Dar ce ai zice daca ar fi pest eu ora sfirsitul? Eu ma pregatesc de asta de 20 de ani. Sfirsitul poate veni oricind, si nimeni nu stie asta, zice Biblia. Deci, as face, daca chair ar fi peste o saptamana, tot ce fac si voi face de acum incolo.

| Purec a răspuns (pentru cristi202):

Omule tu esti real? Mai repede credeam ca exista Mos Craciun, decat sa cred ca exista om asa de "istet" ca tine laughing

| WR104 a răspuns:

As numara orele pana atunci in sala de fitness, trebuie sa arati macar bine pentru sfarsitul lumii doar ii un eveniment care se intampla o data in viata.

| octa24 a răspuns:

Stai linistit nimeni nu stie cand vine numai dumnezeu
sau daca nu esti credincios nassa o zis sa sta linistiti

| RAY a răspuns:

Mas sinucide sa nu ma prinda apocalipsa

| LoveToHate a răspuns:

M-as juca"The walking dead"pana la epuizare.

| Siidney a răspuns:

Buna,te stresezi inutil; doamne fereste, e mult pana maine...

| CryChristiAN a răspuns:

Dragule, lumea nu are sfarsit.Probabil te referi la Judecata de Apoi, care da, intr-adevar ca va fi sfarsitul pacatului si al raului. Roaga-te sa nu vina prea curand, pentru ca Pamantul nu este pregatitsad. Roaga-te ca Dumnezeu sa ne gaseasca pregatiti.
Dupa Ziua Judecatii, TOTUL va fi un inceput bun si frumos.

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

I-as tortura, macelari, bla bla pe toti ratatii pe care nu ii suport big grin as fuma iarba si as bea vodka pana explodez

| Mădă0611 a răspuns:

As asculta muzica big grin, a, fac deja asta, si poate as spune cuiva ca imi place mult thinking