| Mirela67 a întrebat:

Daca atunci cand te rogi iti apar cateva lacrimi in ochi ce inseamna?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Intamplarea este datorata emotilor puternice traite.

| Panamax a răspuns:

Lacrimarea ochilor este o problema frecventa, intilnita la toate virstele si care poate crea un discomfort visual si functional considerabil. Cauzele sunt multiple si variaza in functie de varsta si de procesul patologic responsabil.

| Irinel15123532 a răspuns:

Inseamna ca pui suflet in rugaciune, ma bucur sa aud ca ai o disciplina a rugaciunii. Citeste noul testament, Hristos te iubeste mai mult de cat ti-ai putea imagina vreodata. Prin rugaciune tu ii vorbesti Lui Dumnezeu, prin Biblie, noul testament pentru inceput, El iti vorbeste tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamna ca ești om, și nu orice om.