| RAY a întrebat:

Daca dumnezeu a creat totul rasele de caini din prezent cine lea creat?

7 răspunsuri:
| Vlad_Gîrboan_1991 a răspuns:

Raspuns logic: Omul.
Raspuns de crestin: Omul prin puterea si vointa lui Dzeu.
Raspuns de indoctrinat: Crede si nu cerceta.
Dar sincer vorbind: omul.

| andreiush25 a răspuns (pentru Vlad_Gîrboan_1991):

Sa completez eu?
Raspuns de satanist : Satana
Raspuns de martorul lui unicorn : Unicornii love struck
Raspunsul meu : EU devil

| RetardedRacoons a răspuns:

Rasele din prezent sunt clar lucrarea Diavolului care incearca sa te faca pierdut. Mai ales cainii de talie mica, singurele exceptii fiind beagel-ul si basset hound-ul.
http://forum.retardedracoons.com

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Oamenii au OBŢINUT rase noi de câini din ceea ce era deja creat.
De fapt, oamenii nu pot "crea" nici măcar un fir de iarbă, nemaivorbind de ceva mai complex.

| Mikhtarian a răspuns:

Cum Dumnezeu te-a creat pe tine om, si tu ai facut copii, asa si cainele si-a marit neamul de rase.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Rasa umană nu înțelege că Dumnezeu crează prin Evoluție? prin mijloace cum ar fi oamenii?

| AwaZoh98 a răspuns:

Au luat nastere in urma unei reproduceri selective. Din doi caini de rase diferite, a iesit una noua!
Did you understand? laughing