| anonim_4396 a întrebat:

Daca exista marsuri progay, atunci de ce nu mai bine se propune un mars anti-gay? Voi ce aprere aveti? Daca sunteti mai multi pro, poate facem o petitie sau ceva.
Nu sunt deloc religios, dar cand vine vorba de antigay eu voi fi mereu de partea Bisericii

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu sunt pro nici contra dar natura a lasat ca femeia sa faca sex cu babat si invers, asa a lasat natura, asa e natural, nu ne bagam penisul unde facem lipsa mare

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Decat daca i-o tragem unei gagici in c@rhee hee

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer si asta mi se pare scarbos

| minrest a răspuns:

Se face un astfel de mars anti-gay in fiecare an; principalul vorbitor la aceste marsuri, Adrian Pal, este in inchisoare acum; omul vindea pornografie infantila. Participa cam 100 de distrusi. Pe de alta parte, marsurile de care spui tu nu sunt pro gay, sunt pentru drepturi egale pentru gay, caci pana nu demult gay-ii erau pasibili de pedepse cu inchisoarea, conversie fortata, castrare chimica, etc. Sa ridici primul piatra doar daca esti fara pacat, spune Iisus; iar apoi sa iti dai singur cu ea in cap, adaug eu.

| Panamax a răspuns:

Exista o regula.Cine se agita cel mai tare impotriva homosexualilor este el insusi un homosexual cu probleme psihice.

| minrest a răspuns (pentru Panamax):

Da, s-a observat corelatia asta; nu se aplica in toate cazurile, dar o corelatie intre homofobie si o homosexualitate neacceptata de persoana, exista.

| FaraNumePls a răspuns:

Mars anti-gay? Pe bune? rolling on the floor daca faci asta or sa vina numai batrani si persoane inchise la minte. Nu zic ca eu sunt mai deschis sau ceva, dar sunt destul de matur incat sa nu bag in seama ori sa fiu de acord. Cu ce te afecteaza pe tine comunitatea LGBT?

| anonim_4396 explică (pentru FaraNumePls):

Hei! Eu am 15 ani, nu sunt batran sclerozat, ok?
Ma deranjeaza fiindca sunt ciudati

| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Aolo baiete, dar cine te-a facut ma batran sclerozat? Cu ocazia asta jignesti si batranii. Mai usor ca nu te-a jignit nimeni. Si acei "ciudati" sunt probabil mai civilizati decat tine in momentul de față. Sa nu uita ca acei "ciudati" au job-uri precum ceilalți oameni, nu sunt handicapati rolling on the floor
Poate te referi la genul ala de oameni care se dezbraca la marsuri, sunt vulgari etc., cu genul ala de persoane nu sunt de acord, in schimb asa sunt si persoanele astea pe care tu le vezi "normale". Unele sunt ok, altele nu. Toti sunt oameni ca sa stii

| Superior a răspuns (pentru FaraNumePls):

Ce zici de aia care in public se saruta si isi mangaie ouale?

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Imi vine sa vomit cand imi imaginez asa ceva

| FaraNumePls a răspuns (pentru Superior):

Sa se sărute ca nu ma deranjeaza si cine-si mangaie ouale in public ca nu i-am vazut laughing

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai du-te la marsul anti-gay, daca ai 15 ani; poate iese Adi Pal si te abuzeaza el; omul se ocupa mult cu copiii.

| UserulAnonim a răspuns:

Trebuie sa ii inteleaga cineva si pe ei, nu ii poti da deoparte doar pentru ca "nu iti place tie"