| Niculita_Roxana_Mara_1986 a întrebat:

Dacă farmecele se dezleaga ce se intamplă unde se duc ele

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu se nicăieri, de fapt, conform Bibliei, Dumnezeu urăște pe cei care fac și dezleagă farmece. Deuteronom 18:10-12

| VelaJohnny a răspuns:

Orice raspuns ai primi, va trebui sa fi credula sa il crezi, deoarece la o astfel de intrebare nu se poate primi un raspuns bazat pe argumente solide, si prin urmare, a crede ceva fara dovezi e credulitate (sau incredere oarba). Uite raspunsul meu, nicaieri. Chiar ma gandesc, de ce trebuie sa se duca neaparat undeva?

| AlinaMelisa a răspuns:

Ele dispar pur si simplu, de aia se numeste dezlegare, nu e vorba ca se intorc inapoi nu poti fi blestemat de ceva ce tu ai facut! in cel mai rau caz se pot intampla chestii si mai rele, orice are consecinte!