| Mariani_Roberto_1993 a întrebat:

Dacă îți spun să distrugi, fă-o! Nu ezita! Distruge cu toată puterea și cu satisfacție; da, îți cer să te delectezi din ceea ce ai distrus By bucurialuisatan.com ce vrea sa transmita oare?

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Satanism

Tot ce vor LaVey-enii este sa distruga crestinismul.Huăăăăă!

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Nu vor reusi sau daca vor face pe Dumnezeu nul vor putea distruge niciodata.

5 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Rahat.

Funda?
Multumesc anticipat.

| Mădă0611 a răspuns:

Ca satanismul e o religie penibila si patetica, un fel de Gica Contra al crestinismului. Banuiesc ca daca Iisus ar fi spus asta, Satan zicea "daca iti spun sa creezi, fa-o! Nu ezita! Creaza cu toata puterea si cu satisfactie bla bla bla".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericire.

| Mariani_Roberto_1993 explică:

Vedeti cum va bateti joc de biblie...