| iEmonel a întrebat:

Daca il injur pe Satana vine dupa mine? Eu l-am rugat sa vina sa ma ia, dar nu vrea.
PS: vreau sa ma duc in Iad sa ma bat cu el si sa va salvez pe voi, crestinii pacatosi.

28 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Promit că vorbesc cu el şi vă stabilesc o şedinţă. Momentan, e cam bizi cu necredincioasa de mine.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Stai aşa, gata. L-am sunat la 0256 666 666 şi a zis să laşi adresa. Te va contacta el pentru mai multe detalii.

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IEmonel eroul nostru

| iEmonel explică:

Sunt nemuritor. Am mai incercat sa ma sinucid, dar am avut niste vedenii in care imi ziceau doi "oameni" ca sunt prea important ca sa ajung asa repede in lumea lor si mai ziceau ca atunci cand vine clipa ca eu sa paresc Pamantul o sa fie o sedinta sa decida unde sa ma duc.

| Rapunzell a răspuns:

Tu esti cat de cat normal la cap?

| AmelyRain a răspuns (pentru iEmonel):

Covarsitor :O

| iEmonel explică (pentru Rapunzell):

Sunt mai normal decat crezi. Te-ai intrebat vreodata daca aia pe care voi ii numiti nebuni sunt cei normali?
Geniile sunt neintelese [ exact ca mine => eu sunt un geniu ].
Nu e nimic, o sa te salvez si pe tine din mainile Diavolului.

| JeSa a răspuns:

IEmonel,
Daca injuri pe ''Satana'' inseamna ca (nu) injuri pe nimeni; adica injuri in gol... tot aia e; dar, initiativa cu ''salvatul'' pe toti credinciosii(- de la iad!), e ceva. Eu una iti multumesc!

| iEmonel explică (pentru JeSa):

Nu crezi in Satana? Esti data pierii. devil

| Angel0 a răspuns:

Are si el un standard de calitate, nu ia asa pe oricine.Au si ei mandria lor.

| aliceinchains a răspuns:

Cam cat ai baut, asa cu aproximatie?hee hee

| iEmonel explică (pentru aliceinchains):

Azi? Nu am decat un borcan de apa [ da, borcan, pentru ca nu mai am pahar ( s-au spart ) ].

| aliceinchains a răspuns (pentru iEmonel):

Credeai ca cioburile aduc noroc si atunci le-ai spart pe toate, sau cum s-a intamplat? thinking

| iEmonel explică (pentru aliceinchains):

Din cauza bauturii.

| xname23 a răspuns:

Ma, ce sa zic?! este impresionant spiritul tau de sacrificiu! da nu crezi ca ai avea nevoie de o sabie magica? am mai vazut unul care vroia sa il bata pe Dumnezeu si sustinea ca are o sabie magica. fa-ti rost de una! doar nu vrem ca eroul crestinatatii sa cada pe campul de lupta[iadul]!

| EmaS a răspuns:

Noi suntem salvati. Incearca sa te salvezi pe tine, cat mai este timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profetii despre Romania anului 2011. da un clic si ceteste.e bine de stiut cu cine te pui.

| iEmonel explică:

@trantorel:Cu dracu' ma pun.
@Ema: eu o sa va salvez pe voi. Eu nu am nevoie de salvare.

Răspuns utilizator avertizat
| iEmonel explică (pentru SaintOcea):

Nu m-am pus sa ma uit prin intrebarile nimeni sa fur idei.
E ca si cum m-ai intreba ca de ce scriu si eu cu litere ca tine.
M-ai facut curios si o sa ma uit la ce ai intrebat tu candva...

| EmaS a răspuns (pentru iEmonel):

Edicatie speciala http://www.youtube.com/watch?v=3YaS3FWJ3xc

| bunica18 a răspuns:

Meri ma la un doctor-winking si roaga-te la Dumnezeu ca ai mare nevoie. daca nu stii cum, mergi intr-o biserica si spune-i Doamne nu stiu sa ma rog, ajuta-mi tu. Daca nici asta nu vrei sa faci macar stai si admira o icoana intr-o biserica ortodoxa. Ai mare nevoie de ajutor, oricit de mult te distreaza acum ghindurile astea nu te mai lasa distrat de ele, nu-i nimic de ris.

| iEmonel explică (pentru bunica18):

Stiu sa ma rog, dar ce rost are sa fac asta daca nu ma asculta?

| EugeNNio a răspuns:

Daca vrei sa-l vezi pe dracul fumeaza ceva de la un magazin de vise, ceva magic.Era un pusti mai inainte care fugea prin fata blocului si tipa ca-l vede pe drec,si altii trei dupa el care tot zicea l-a luat, l-a luat frate l-a luat, altul cica are 40 la suta puteri supranaturale si ca numai el poate sa vada oameni invizibili, foarte tare.

Răspuns utilizator avertizat
| nicvamp a răspuns:

Nu o sa vina, caci lui ii place ce faci pentru ca injuratul este un pacat si el isi va mai mari locul pentru cazane cu inca unul.

| iEmonel explică (pentru nicvamp):

Ahahaha. Poate sa imi faca si cazan de aur ca nu o sa ma vada acolo decat cand ma duc sa il ucid. El nu stie cine sunt eu si ce puteri am si ca o sa il crucific.
Mwahahahahaha.

| ciresik80 a răspuns:

Tu nu te poti salva pe tine cu atat mai putin pe noi