| Lamasanu a întrebat:

Dacă mâine ar fi sa mor, le-ar place Părinților?
Întrebare de logica
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cum sa le placa asa ceva? Tu daca ai cadea in cap ti-ar placea? laughing Chiar daca nu-ti arata ca tin la tine si ca te iubesc, stai calm ca daca ai murii ar plange amandoi mult dupa tine!

| Lamasanu explică (pentru lpavel):

Eu nu prea cred. Cred că o să zică "in sfârșit am scapat de el"

| lpavel a răspuns (pentru Lamasanu):

Crede-ma e imposibil sa spuna asa ceva! Nici cel mai rau om care exista pe pamant nu s-ar bucura de moartea copilului sau! Deci cum am zis, stai calm e imposibil asa ceva! Nu-ti spun ca te iubesc ca poate nu e felul lor sau poate pur si simplu nu vor ca mai apoi sa nu cumva sa-ti faci,, grade". Deci totul are un motiv dar asta nu inseamna ca nu te iubesc, ia-ti gandul de la asta chiar daca vorbesc urat cu tine sau chiar daca iti arata si iti spun ca te urasc si te dispretuiesc, chiar daca iti spun ca le pare rau ca te-au facut, in inima lor este cu totul altceva! Iti vei da seama de asta cand vei inainta in varsta!

8 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Pai da, primesc si ei bani si ciubuc ca sa-si faca slujba.

| DonEduardo a răspuns:

Prietene, inainte sa pui intrebari, invata un pic de gramatica, daca stii ce zic.

| chuckmanson a răspuns:

Exceptând cazul în care părinții tăi sunt niște nenorociți fără suflet, nu, nu le-ar plăcea

Răspuns utilizator avertizat
| User1234567891234567 a răspuns:

Cum sa le placa asa ceva, esti cel mai de preț cadou al lor, e cea mai mare suferinta pentru ei.

| Lamasanu explică (pentru User1234567891234567):

Vreau sa iti dau funda, dar nu mai pot.
frumos raspuns.