| Steregoi a întrebat:

Daca omul ar fi avut os la penis atunci oamenii s-ar fi inmultit mult mai repede si ar fi ajuns la 10 miliarde in 4000 i.Hr si astfel ar fi ajuns sa domine global toate animalele mult mai devreme. Acest argument dovedeste ca omul nu a avut niciodata vreun os la penis si ca omul nu a evoluat ci a fost creat de catre Dumnezeu fara os la penis in 4026 i.Hr cand l-a creat pe Adam. In articolul din link sunt erori. Ce parere aveti?

https://www.descopera.ro/......ndelungate

5 răspunsuri:
| EvilMayDie64 a răspuns:

Este un articol care trateaza din punct de vedere religios un subiect stinitific. Vreau sa pastrez o minte deschisa in legatura cu unele lucruri, dar in cazul de fata nu pot decat sa-mi trag o palma. Unde mai pui ca, fiziologic vorbind, ar fi imposibil ca omul sa aiba os la penis cand il foloseste pentru ce-l foloseste...

| Superior a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Pentru ce-l foloseste?
M-ai facut curios.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Superior):

Scuteste-ma -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Pentru ce-l foloseste? Si pe mine m-ai facut curios!

| Steregoi explică (pentru anonim_4396):

Spune-i lui Evil*** ca acel os bazal ar împiedica retragerea rapida a sângelui din penis si astfel ar prelungi actul.