| anonim_4396 a întrebat:

Daca te-ai afla intr-o camera cu mine si in camera ar fi bezna totala,tu ai avea un cutit in mana si o cruce la piept, ce anume ai face?!

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

De ce, crezi că ar fi cazul să-mi fac griji?

Nu sunt nici homosexual, nici demon... Parcă doar pe ei aveai ciudă.
Sau sari şi femeilor la gât?

27 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Stii,cred ca m-as ruga si in acelasi timp as incerca sa ma apar.Eu cred ca, suta la suta Dumnezeu isi face partea Lui si eu trebuie sa imi fac partea mea tot suta la suta.

| Narfundo a răspuns (pentru EmaS):

Totusi EmaS.De ce anume ai incerca sa te aperi ahahaha.M-ai omora fara sa iti fac nimic =)

| EmaS a răspuns (pentru Narfundo):

Nu te-as omora. Ar fi impotriva convingerilor mele, insa te-as speria putin!laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Aș râde de situația stupidă în care mă aflu și aș deschide o discuție la fel de stupidă. Cum nu mă pricep la înjunghiat pe întuneric pot să sper că ești de treabă și ai idee de niște bancuri bune despre popi.

| Narfundo a răspuns (pentru FucktheSystem):

Superb.M-ai citit ca pe o carte=)

| FucktheSystem a răspuns (pentru Narfundo):

Ai auzit până acum bancul cu popa pe bicicletă?

| Narfundo a răspuns (pentru FucktheSystem):

Esti invitatul meu. Spune!

| FucktheSystem a răspuns (pentru Narfundo):

Invitata*
Un popă pe bicicletă este oprit de un polițist:
-Unde mergi părinte?
-Cu Dumnezeu înainte!
-Amendă, doi pe o bicicletă.

| NOname a răspuns (pentru FucktheSystem):

Genial! laughing

| Angel0 a răspuns:

Si tu cine esti?

| shadovv a răspuns:

As aprinde lumina.

NOname
| NOname a răspuns:

M-aş întreba ce naiba caut eu cu un cuţit şi o cruce. Şi aş încerca să-mi amintesc ce am băut aseară.

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Vrei sa zici ca nu te-ar deranja prezenta mea necunoscuta? Intr-o camera fara de lumina? Ai arunca tu crucea si cutitul intr-o clipa?=)

| Narfundo a răspuns (pentru shadovv):

=) tare amuzanta esti NOname. Vroiam doar sa vad cine ma considera periculos pe aici, caci am avut niste mesaje reclamante in ultimele 2 zile.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

A, nu, stai liniştit. Cât timp nu sunt un homosexual sau demon, ştiu că nu sunt în pericol.
Eu mai mult pentru tine mi-aş face griji.
O blondă cu-n cuţit...pe întuneric...mai ştii?

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Tocmai mi-ai facut ganduri negre inainte de culcare=). Vezi tu, pare ca m-ai citit ca pe o carte.Cel mai negru gand al meu este sa fi ucis de o femeie care pare blanda si iubitoare=)>

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Vise plăcute!
(Cu o cruce sub pernă şi două-trei funii de usturoi sunt ca şi garantate.)

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Și, cum ai dormit? Ceva coșmaruri cu blonde?

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Nu visez femei noaptea.Rezutatul categoriei religie TPUrolling on the floor

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Atât de înfricoșătoare suntem? laughing
Să înțeleg că visezi bărbați?

Dar până la urmă ce are religia (creștină) cu visele? Încearcă să pună stăpânire și pe ele, care țin de subconștient? Și dacă da, cum mai exact? Îți cere să-ți programezi visele, să dormi stresat și să te trezești, cum vezi o femeie? Nu e cam sadic...și nesănătos?

Eu îmi las neuronii să zburde liberi, mai ales că au și loc...
Tu pe-ai tăi îi afumi, îi îmbeți, îi pui să recite "Tatăl nostru"...cum faci?

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Cum? Ce fel de gandire e si asta. Daca nu visez femei, trebuie sa visez barbati? Prostesc.Visele mele nu au conotatii erotice niciodata.Sunt programat" sa ma odihnesc noaptea, nu sa zburd fericit.Adevaru e ca este sanatos sa avem vreo 5 erectii pe noapte.Asta se poate intampla si gandindu-ma la o masina noua, la un loc de munca satisfacator, nu obligatoriu gandindu-ma la femei{sau barbati cum zici tu}.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Te tachinam, știi doar.

Nici nu știi ce pierzi... Cele erotice sunt cireașa de pe tort. Nici nu m-aș mai trezi...

Și totuși va rămâne un mister pentru mine...cum reușești?
Puține vise pot fi controlate. În cele mai multe suntem 100% inconștienți și nu depinde de voința noastră ceea ce apare în ele.
Sau tu te cam minți singur și încerci să ne convingi și pe noi că se poate (întreb doar)?

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Am citit pe oniromantie.ro si am avut timp in trecut sa ma antrenez". Visele erotice nu exista pentru mine si daca ele apar pur si simplu imi ordon sa ma scol sau schimb visul.Ele nu apar.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Interesant.
Ok, atunci eu vreau porţie dublă, că mie-mi plac.

| shadovv a răspuns (pentru Narfundo):

De ce, crezi că ar fi cazul să-mi fac griji?

Nu sunt nici homosexual, nici demon... Parcă doar pe ei aveai ciudă.
Sau sari şi femeilor la gât?

| RAY a răspuns:

Cum as fi putut sa am cutit pe intuneric?
ce legatura are crucea cu cutitul te sacrific esti un fel de oaia domului?

pe intuneric ce sa faci cu un cutit daca nici nu te vad, mas uita in buzunare as cauta telefonul apoi as deschide lumina sau as iesi afara nu omor persoane

Răspuns utilizator avertizat
| flufy13 a răspuns:

As cauta intrerupatorul si dupa usa...