| aaaaaaaaaaaaa1234 a întrebat:

Daca vreau sa citesc biblia, conteaza autorul?
Biblia lui LaVey e buna?

16 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 explică:

Tocmai asta era si ideea sigh vroiam sa vad daca vreun mare religios de pe aici o sa-mi spuna ca e buna :-

| seagate a răspuns:

Conteaza si o virgula daca este pusa unde trebuie, dar ce poate sa stie un troll?
Daca stii sa citesti crezi ca ai descoperit America?

Răspuns utilizator avertizat
| danay72 a răspuns:

Daca e Biblia normala e buna, daca Lavey este traducatorul e bine, dar autorul Bibliei e Dumnezeu. 2Timotei3:16,17

| thegatekeeper a răspuns:

Sigur, e perfecta! Bineinteles ca nu are nicio importanta laughing. Oricum, anumite idei si principii enumerate acolo sunt mult mai plauzibile si rationale decat cele din Biblia obisnuita.

| dragos9234 a răspuns:

Cea mai buna.

| SmexyBoy a răspuns:

Auzi, nu conteaza ce biblie este, conteaza ce contine ea. Si daca stii sa distingi adevarul de minciuna.

| ȚiganTranspirat a răspuns:

E numai bună!hee hee

| Coyotul a răspuns:

Daca vrei sa te inchii satanei citeste-o.
E O MARE MIZERIE biblia lui LaVay asta trebuie arsa ca pe satanisti...Citeste Biblia adevarata.Ea e sursa vietii nu mizeria aia.

| Coyotul a răspuns:

Citeste Biblia lui Dumnezeu nu porcaria asta.