| WholeWorldTeam a întrebat:

Dau fundă celui care îmi dă toate acatistele cantate de Marian Moise pe youtube. [link-uri]

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Le gasesti si pe crestinortodox.ro

| Zenit313 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=M2dri8OWAmc

Te ridica la ceruri, alaturi de ingeri si de bunul Dumnezeu...

| WholeWorldTeam explică (pentru Zenit313):

Daca pe tine asa ceva te duce cu gandul la Dumnezeu ( chiar si in gluma), fara suparare ai cu capuwinking

| Zenit313 a răspuns (pentru WholeWorldTeam):

Nu conteaza CUM ajungi la Dumnezeu, conteaza sa fii acolo, sa fii impacat cu El!

Trebuie sa asculti aceasta melodie cu ochii inchisi, doar asa o sa simti harul Lui!