| mikisarbu a întrebat:

De ce a creat dumnezeu sfarcurile la barbati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Buna intrebare laughing
Pai, a consumat si el oleaca mai multa vodka. happy

| Klepto a răspuns:

Ca un san fara sfarc, da si barbatii au sani, cateodata mai mari decat a "purtatoarelor de muscaturi de tantari", ar arata ca o tumoare, de asta.

| morningstar a răspuns:

Pai altfel ce te-ai fi intrebat tu acum?

| Deny1333 a răspuns:

Ţi-ar plăcea, aşa-i? laughing

| mikisarbu explică (pentru Deny1333):

Asa ma gandeam si eu

| Deny1333 a răspuns (pentru mikisarbu):

happy
Mă bucur.

| Deny1333 a răspuns:

Nimeni n-ar dori să vadă aşa ceva. Şi eu, ca fată, m-aş îngrozi. big grin

| elasexygagica a răspuns:

Ca sa ii le dezmierdam noi femeilelove struck ador sfarculetele barbatiilorlove struck

| mikisarbu explică:

Pentru ca e DISCRIMINARE! Hai sa facem un prosest ca toate femeile sa-si poata arata sfarcurile cand for fara sa fie arestate sau judecate de oameni!

| Shikamaru a răspuns:

Ca sa faca copii

| LoVePiNk1998 a răspuns:

Ca sa ai tu motiv sa pui o intrebare stupida oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| popmarcel22 a răspuns:

Omg ce intrebare laughing bine ca nu ai zis de ce nu ne-a facut cu **** in talpa...laughing