| Theo94 a întrebat:

De ce acest videoclip al lui Lucian Mandruta are atat de multe dislike-uri, el avand dreptate referitor la ce spune in video?

"Cand te rogi, e bine s-o faci cui stii ca livreaza. Dar cui? Iti explic aici."

https://www.youtube.com/watch?v=bbcKnIW3VNE&ab_channel=L ucianMindruta

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

La cati idioti sunt in Romania, nu e de mirare. Nu ma mai mira demult nimic referitor la romani. Nici ca 30 si ceva la suta au votat cu V. V. Dancila, nici ca se roaga la spiridusi inexistenti.

Răspuns utilizator avertizat
| CostinAlamariu a răspuns:

Pentru ca e penibil?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Lucian Mândruță este ateu 100℅. Habar nu are cui si cum trebuie sa te rogi.

| Holiday a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

"Habar nu are cui si cum trebuie sa te rogi."

De parca ar ajuta cu ceva rugaciunile. Mai ales cele catre spiridusi inexistenti...

Răspuns utilizator avertizat