| Dkbbhs a întrebat:

De ce am viziuni? Uneori am viziuni si dupa chiar se intampla. uneori am viziuni frumoase si stranii..prima data eram mica si era noaptea si dormeam cu verisoara mea in camera mea iar familia in camera lor, si deodata cineva ma tragea de spate si cand ma intorc era o umbra alba sau neagra care a fugit. uneori intru in stare de soc.Ce inseamna aceste viziuni? Voi aveti viziuni? Urgent va rog! Va rog explicati ca sa STAU CALMA!

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Oamenii,în general,nu au viziuni. Dacă te referi la vise, fiecare om visează, dar aceasta apar din mulțimea gândurilor și nu înseamnă nimic. In schimb, daca totusi ai viziuni, cere ajutor de specialitate și vei rezolva această problemă.

| Holiday a răspuns:

Ceea ce descrii tu sunt "vedenii", nu "viziuni". Un control psihiatric probabil iti va raspunde la intrebarea ta.

| alexwahl a răspuns:

Cati ani ai? Ai prieteni? Mai bine povesteste in cateva cuvinte ceva despre tine.