| Yοda a întrebat:

De ce ateii lipsiti de credinta sunt?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce oamenii de la categoria asta, lipsiţi de respect faţă de unii oameni sunt?

| Yοda explică (pentru anonim_4396):

Buna intrebare fiule.

20 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pentru ca ateii pacatosi sunt si ei in iad ajunge, nu ca noi, noi ajune in rai unde bucurosi noi sunt.

| Hombre a răspuns:

"De ce ateii lipsiti de credinta sunt"
Credinciosii sa se mire de al lor statut,
Argumentat stiintific ateii le cere sa spuna,
Neputiciosi credinciosii se mai uita la Luna.

| Cristianne a răspuns:

De ce Yoda în loc să-și facă temele întrebări pe TPU pune?

| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor Tu de ce te razboiesti cu ateii cand nici crestinii, evreii sau musulmanii nu cred in ce crezi tu? Ateii sunt pasnici, hăilalţi doresc prea mult sa dovedeasca faptul ca au dreptate ca sa respecte porunca "iubeste-ti aproapele ca pe tine insuti", de fapt doar crestinii au porunca asta, hăilalţi din hăilalţi sunt mult mai periculosi, in globul vostru de cristal sunt doar TPU, religie si 10 atei.
Nu e cumva o problema la cap sa vezi amenintare in atei, cand altii chiar prezinta o amenintare, si nu doar pentru credinta, ci pentru viata ta sau a celor dragi tie?

"De ce ateii lipsiti de credinta este?" :'(

| Yοda explică (pentru Mădă0611):

Prostanaca tu esti copila mea.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Yοda):

Te-a facut cineva prost? Vad ca stii ca esti si ai citit ce stii ca meriti, ca vorba aia "unii aud doar ce vor sa auda". Soarta, eu n-am zis ca esti prost, nu ca n-ai fi.

| Yοda explică (pentru Mădă0611):

Tolomaca mai esti.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Yοda):

Zise tata tolomacilor.

| Yοda explică (pentru Mădă0611):

Mila mie imi e de tine. De la McNigel tu trebuie sa inveti.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Yοda):

Nu mai mult decat imi e mie mila de tine, si multi altii.
:'( = esti demn de mila/patetic, de aceea e ' acolo, pentru plans se pune "crying"

| Yοda explică (pentru Mădă0611):

Prostuta mai esti si involuata spiritual, copila. Niciodata un Jedi tu nu ai sa fi.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Yοda):

Ma multumesc cu ce sunt, un animal perfectibil. Tu o sa fii intelept cand oi fi eu popă.

| Yοda explică (pentru Mădă0611):

Esti un animalperfectibil si credul.

| dragos9234 a răspuns (pentru Yοda):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A troll rău miroase.

| Generalul a răspuns:

In atei ratiunea mare este, greu patrunde vrajitoria si superstiile popilor, asa-i? Mhmm...

| dorelmarc a răspuns:

Fiindca n-au cautat sa pastreze pe Dumnezeu in cunostinta lor, Dumnezeu i-a lasat in voia mintii lor blestemate, ca sa faca lucruri neingaduite. (Rom.1:28)