| Revoluționarul a întrebat:

De ce e bine să ai imaginație?
P.S. Am ales categoria asta accidental!

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Foarte accidental...

Pentru ca imaginatia "temelia suprema a realitatii."

| oglindasultanului a răspuns:

E f bine sa stai la coltu tau sa-ti imaginezi, ca se ocupa altii de viata? Unde dq auzi astea? Ca orice altceva, imaginatia este buna numai cand esti intre persoane care se bucura de ea, si-ti mai da si ceva placut in schimb.

| Invictusman a răspuns:

Ca sa fi creativ în viata.

| Alverto a răspuns:

Tu? Da. Foarte

| Meme10Meme a răspuns:

Un exemplu, imaginația a ajutat la dezvoltarea științei. Un exemplu. Tot imaginația te ar ajuta dacă ai fi strateg.

| Mopmop a răspuns:

Daca iti exersezi imaginatia rezultatul este ca devii inteligent.
Trage tu concluzia daca este vine sau rauhappy