| SERIALS a întrebat:

De ce exista homosexuali in lumea asta?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia duc o viata fericita, nu au nevoie de fete in viata lor, de ce exista ca uni merita sa fie fericiti

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Adica un femeia e sursa suferintei umane, sau o relatie gay e una ideala? Daca asta sugerezi ray, nu sunt de-acord, si homosexuali au aceleasi probleme ca si cei hetero, nu e de vina femeia in general ca barbatul e nefericit.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Ai dreptate, a raspuns partea mea emotionala, irationala, nu cea rationala

| minrest a răspuns (pentru SG1995):

Cred ca s-a referit la faptul ca intodeauna te intelegi mai usor cu un barbat. Sa faci o treaba cu alti barbati e o placere; ai face treaba de drag.

| SG1995 a răspuns (pentru minrest):

Nu chiar, dificultatea e aceeasi daca stai sa te gandesti.

| minrest a răspuns (pentru SG1995):

Daca stau sa ma gandesc ca nu are de ca sa fie mai greu sa te intelegi cu o femeie, da. Totusi, la munca m-am inteles intodeauna bine cu alti barbati, iar cu femeile cu greu, experienta mea asta arata. Cum insa experienta unei persoane nu poate fi considerata nici macar un argument, admit ca e acelasi lucru.

| T0T a răspuns:

Din același motiv pentru care exiști tu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pentru ca dumniedzau ne-a facut dupa chipul si asemanarea-ha-ha-ha.

| SG1995 a răspuns:

Pai daca homosexuali nu exista de cine sa se mai ia societatea "normala" si "perfecta"?

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu stiu dar nu am nimic cu ei.

| AlexeHellsing a răspuns:

Din același motiv din care există și restul oamenilor.

| Teffan a răspuns:

Ca sa ii enerveze pe homofobii astia tari in gura.

| Habbsha a răspuns:

Ca să ai tu cu cine să te combini și ca să avem noi cu cine să mergem la cumpărături, să ne facem unghiuțele, să vorbim despre băieți și altele.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Pentru că Dumnezeu i-a dat omului libertatea de a alege ce se va intampla cu trupul şi sufletul său.