| Octavian199 a întrebat:

De ce l-a creat Dumnezeu pe om? Ca doar era atotputernic, atotstiutor, automat 'neatotplictistit"

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Octavian vine o vreme dupa o eternitate in bezna totala cand inebunesti si incepi sa creezi omenirea laughing laughing dupa ce a creat lumina a observat cu uimire ca e placuta dar apoi a aflat ca si costa asa ca a creat intunericul si lea impartit in doua jumatati = jumatate din zi = te costa lumina, jumatate din zi = gratis pe intuneric

| Octavian199 explică (pentru RAY):

Mai ales ca la romanii nascuti crestini, e KW cel mai scum din UErolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Octavian199):

Dumnezeul crestin are sentimente?

| Octavian199 explică (pentru RAY):

E un zeu evreu.Stii care e culmea rasului la cei care urasc homosexualii? Si zic ca nu pot face copii, si se pierde specia umana.Dar de cand poti obliga doi heterosexuali sa faca copii daca nu vor? Si asa se poate pierde specia umana.Dar astia au ''creiere de rama''

| sierra1 a răspuns:

"De ce l-a creat Dumnezeu pe om?"

cine a zis asta?

| Octavian199 explică (pentru sierra1):

Hai, man, nu ti-aqi dat seama? Vreau sa scot untul din crestinirolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru Octavian199):

Dă-i 'nainte!

| Algo098 a răspuns:

Asa e povestea dupa cum o scrie autorul. In orice poveste sunt descrise fapte, intamplari, personaje, deci si in cazul asta nu avem o exceptie.

| Michael11 a răspuns:

Explica cuvantul neatotplictistit. Eu nu l-am mai auzit pana acum. Nici cuvantul automat impreuna cu el.