| CinevaNou a întrebat:

De ce le-a dat dumnezeu sfarcuri la barbati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

NU le a dat Dumnezeu in primul rand, de ce au barbatii sfarcuri pentru ca asa e gena, pur si simplu, nimic complicat

| Kabuto79 a răspuns:

Da dc i-a dat dumnezeu penis la barbat? dc nu a facut sa ne imultim prin fotosinteza?
Si oare dc ne-a dat creier? daca noi nu il folosim si inca mai credem in el?

| miriam18 a răspuns:

Pentru ca asa este constitutia barbatilor

| Tomanecre a răspuns:

Ce intrebare prosteasca!
Din cauza ca le-a dat si femeilor un clitoris, adica un penis nedezvoltat!
Ce ar fi sa te mai documentezi inainte de a pune intrebari atat de "inteligente"?

| BlackSulphur a răspuns:

Ca sa nu le fie ciuda ca numai femeile au!

| Nostradamuss a răspuns:

Ca sa nu se oftice ca au toate animalele de sex masculin si ei nu au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa imite femeia laughing