| andreidu a întrebat:

De ce sunt din ce in ce mai multi oameni care nu cred in Unkulunkulu?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Pentru ca vor sa isi traiasca viata in pierzanie, vor sa fuga de responsabilitati alegand alti zei, personali, dar de Unkulunkulu nu poti scapa, el stie cate fire de par ai in cap, cate boabe de nisip exista, tot stie, el e singurul adevar, adica el si Inorogul invizibil roz love struck

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MMihai a răspuns:

Unkulunkulu is the creator god in the language of the Zulu people.
http://en.wikipedia.org/wiki/Unkulunkulu
Unkulunkulu este zeul creator în limba zulu oameni. (traducere automata )

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Poate că vor să creadă în Eru Ilúvatar.Mi se pare mai convingător.

| victor333 a răspuns:

Pt ca au acces la informatie si pentru ca stiinta a progresat

| Thunderstruck a răspuns:

Pai e clar, se indeplinesc profetiile, traim vremurile din urma.

| Zenit313 a răspuns:

Pentru ca Unkulunkulu Nu exista!

La moda este sa crezi in Zumbalumbalumbalubulu...

| Miauti a răspuns:

Gresit lume... Cthulhu e mai tare si are tentacule. Iar fetele sant obsedate de tentacule happy

| GabiTanase a răspuns:

Asta este cea mai mare prostie pe care am auzit o...pacat k citim astfel de intrebari.

| zurick a răspuns:

N-am auzit de el pana acum

| GizazCraist a răspuns (pentru Zenit313):

Esti prost de puti
Cauta-l pe wikipedia

| IulianDornianu61 a răspuns:

Cine ma?