| mimimumu a întrebat:

De ce sunt periculoase Psalmi lui David?
P.S. Stiu eu ceva dar vreau sa aflu mai multe

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cu sex ai incercat?

| xerxes1 a răspuns:

Iti spala creierul, dar in cazul tau nu cred ca s-ar vedea diferenta.

| VelaJohnny a răspuns:

Un psalm, doi psalmi, nu o psalm, două psalmi. De asemenea, copii, nu copi. Înseamnă că era corect "De ce sunt 'periculoși' 'Psalmii' lui David?"

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu sunt periculoase. De unde ai auzit asa ceva?

| P4rAd0x a răspuns:

Pai dupa parerea mea nu stiu daca exista vreun risc, momentan nu am incercat sa citesc sau ceva, dar din cate am auzit de la altii (persoane peste 65 de ani =]) ar functiona, insa nu am nicio confirmare momentan, neavand incredere in persoanele respective, mai ales la varsta pe care o au.
Poate aici? https://www.romaniatv.net/......73668.html

In fine, cel mai ok ar fi sa intrebi un preot despre chestia asta, poate iti explica sau ceva.