| 4b a întrebat:

De ce te mai stresezi sa-mi explici tu mie de religie, stiinta si filosofie, daca ceea ce esti urla atat de tare incat nu aud ce spui? big grin

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

De multe ori faptele noastre striga atat de tare incat nu mai este nevoie si de cuvinte!

9 răspunsuri:
| kamykaze88 a răspuns:

Nu inteleg ce zici sau unde vrei sa ajungi

| Raynn a răspuns:

Daca nu puneai acel "big grin", te luam in serios.

| RAY a răspuns (pentru Raynn):

Unde eu nu vad bine?

| Raynn a răspuns (pentru RAY):

"De ce te mai stresezi sa-mi explici tu mie de religie, stiinta si filosofie, daca ceea ce esti urla atat de tare incat nu aud ce spui?big grin"

Asa imi apare mie intrebarea...

| RAY a răspuns (pentru Raynn):

Bine, asa te numesti rayn?

| 4b explică (pentru Raynn):

Nu-ti apare binebig grin glumesc; mai, ideea e sa lasi papitoaiele astea de-o parte si sa raspunzi strict la intrebare(daca vrei, normal). Multam

| Raynn a răspuns (pentru 4b):

Am ales sa nu incerc sa rationalizez cu fanatici religiosi ca sa evit inca o cearta pe teme spirituale in care nimeni nu va dovedi nimic pana la urma.

| 4b explică (pentru Raynn):

laughing alt compliment pe ziua de azi...multamwinking

| Raynn a răspuns (pentru 4b):

FANÁTIC, -Ă, fanatici, -ce, adj., s. m. și f. 1. Adj., s. m. și f. (Om) dominat de fanatism.

FANATÍSM s. n. Atașament excesiv, pătimaș pentru o convingere, o persoană etc., dublat de o totală intoleranță față de convingerile altora.

Macar esti sincer, cu placere.