| 4b a întrebat:

De ce toate lucrurile bune trebuie sa se naruie? sad

Răspuns Câştigător
| 1libercugetator1 a răspuns:

Nu viata de vina, noi suntem de vina fiecare dintre noi care ne batem joc de iubirea celui care ne iubeste

13 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Toate se naruie, ca sa vina altele, bune sau rele.

| Ad1tza a răspuns:

Pentru ca asa ii facuta viata, sa-ti f*uta creieri, si sa-ti macine capu.
Altfel nu ai mai putea-o numi viata.

| M25M a răspuns:

Toate lucrurile se termina odata si odata indiferent daca sunt bune sau rele.

| ILoveMoon a răspuns:

"Orice inceput are si-un sfarsit "asa suna un proverb, adica orice are un inceput dar si un sfarsit

| Filip23 a răspuns:

Pentru ca toti punem umarul.

| OOOLEOOO a răspuns:

Esti tu care faci ca lucrurile care pentru tine sunt bune sa se prabuseasca.

| Ad1tza a răspuns:

Poi dc? ii adevarat, vrei sa spui ca viata e facuta sa fie perfecta? ii altceva daca am spus-o intr-un mod mai special?

| Ad1tza a răspuns:

Putem sa facem o cerere toti crestinii in care Diavolu sa iese la pensie? Ca sa nu mai fie rau?

| Inferno a răspuns:

Lucruri bune? Mai exista asa ceva?

| EmaS a răspuns:

Pentru ca nu tot ceea ce pare bune si este bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece orice final incepe cu un inceput.

| scrisoarededragoste a răspuns:

Pentru a lua naştere alte lucruri şi mai bune. Dintr-un surâs ia naştere un zâmbet, iar dintr-un zâmbet ia naştere un râs şi după râs vine plâns, iar după ploie iese curcubeul. "Sufletul n-ar avea curcubeu dacă ochii n-ar avea lacrimi!"

| 1libercugetator1 a răspuns:

Multumesc