| anonim_4396 a întrebat:

De ce visez urat des? Nu s-a întâmplat nimic deosebit.

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Creierul nu stie diferenta dintre urat si frumos. Poate pentru tine e urat dar poate e bine pentru mintea ta.

| oglindasultanului a răspuns:

Dar de ce religie? Ca asa se manifesta emotiile tale in timpul somnului.

| StrongHeart a răspuns:

Ce visezi mai concret?

| marinaru777 a răspuns:

Sfestanie la casa cand s-a facut ultima data? Si spovedania conteaza!

| TheStrategist a răspuns:

Poți visa urât dacă te-ai gândit la lucruri negative cu câteva zile înainte, dacă ești stresat sau dacă ai mâncat mult fix înainte să dormi.

| Theologos a răspuns:

Sunt mai multe cauze, inclusiv energia demonică. Este bine să te spovedești. Când te-ai spovedit ultima dată?