| CinevaAnonimă a întrebat:

De curiozitate, voi, ateilor, dar si crestinilor, ce varste aveti?

Ca sa nu spuneti ca intrebarea nu are legatura cu religia va mai dau o intrebare:
Pe o scara de la 1 la 10, pe care loc se afla religia in viata voastra?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

27,0

| T0T a răspuns:

5 probabil. Are totuși notă de trecere. Nu fac parte din categoriile enunțate de tine oricum.

| SG1995 a răspuns:

Am 22 de ani, și religia în viața mea ca listă de priorități se află cam pe locul 5.

| WaterDrop a răspuns:

1) 11 ani, aproape 12.
2) -1 si sunt indulgent sad

| Superior a răspuns:

A)15 ani
b)5

| Nilsson a răspuns:

25 de ani. In privinta religiei, nu are importanta cu ma autoevaluez, s-ar putea sa nu reflecte realitatea nota pe care mi-o dau, conteaza cum sunt privit de Dumnezeu

| VelaJohnny a răspuns:

Crestin, 18 ani. Si nu-mi place sa ma afisez ca as fi nu stiu cat de spiritual, is doar cuvinte pana la urma. Oricum, ma stradui.

| drutzix a răspuns:

1.25
2.0

| Theo94 a răspuns:

1. 23
2. 0

| Elide a răspuns:

1.am 18 ani.
2.pai cred că pe 5 La tine?

| Aslam a răspuns:

Am 25 de ani.
2, 30. Cel mult 3. happy

| Ciprian964335345 a răspuns:

1 20 ani
2 Pe la 1-2