| EvangelineDS a întrebat:

De la cati ani ai inceput sa nu mai crezi in dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| ateu123 a răspuns:

E buna intrebarea ta nu-i baga in seama http://liber-cugetatorii.blogspot.com/......e-din.html

70 răspunsuri:
| Anonimaxxl12 a răspuns:

Exista Dumnezeu da cred in el si mereu o sa cred!

| MrSpooky a răspuns:

Depinde de anturaj... Daca ai prieteni care nu cred iar tu crezi ei o sa incerce sa te faca sa nu mai crezi.Nu exista o varsta anume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand mi-a deschis cineva ochii si am incetat sa fac lucrurile pur si simplu din reflex. Adica ma inchinam pur si simplu pentru ca asa eram obisnuita si chestii. Dar nu cred ca e vorba de mai mult de un an.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Dumnezeu exista!

| NemNUZ a răspuns:

Ce-i cu intrebarea asta stupida, vrei neaparat sa te faci de ras

| EvangelineDS explică (pentru NemNUZ):

Si cu ce ma fac eu de ras?

Răspuns utilizator avertizat
| EvangelineDS explică (pentru drakazor33):

Ce dovezi am eu ca ei chiar au existat?

| BodyFleci a răspuns:

Poi ar fi bine sa crezi... El chiar exista! Nu pot spune ca l-am vazut dar sunt 99.99% sigur ca exista.

| Arthur a răspuns:

După ce ai căzut în cap.

| NemNUZ a răspuns (pentru EvangelineDS):

Prin faptul ca si un copil de 2 ani si orice om crede in dumnezeu si va crede pana la moarte nu ca altii ca tine care deja nu mai cred in dumnezeu sau cer tot felul de dovezi, si sa iti mai spun ceva : daca dumnezeu nu exista si tu crezi nu pierzi nimica, dar daca exista si nu crezi pierzi totul

| MiSeSpuneTyna a răspuns (pentru EvangelineDS):

Citeste biblia!

Răspuns utilizator avertizat
| EvangelineDS explică (pentru drakazor33):

Am citit-o... e un sf destul de bun.

| EvangelineDS explică (pentru Arthur):

Tu sau eu?

| Vladuthz a răspuns:

15 ani

Răspuns utilizator avertizat
| ateu123 a răspuns:

De la 16 ani am devenit agnostic cam de 2 ani ateu negativ

| Arthur a răspuns (pentru EvangelineDS):

Amândoi, dar eu mi-am revenit.

| aliceinchains a răspuns:

Pot macar cateva persoane sa raspunda la intrebare fara sa inceapa cu alte porcarii? Se pare ca nu.
Vreo 14-15 ani, cam asa.

| EvangelineDS explică (pentru Arthur):

In ce sens?

| 220V a răspuns (pentru ateu123):

Ala ii blogul tau de tot il arati?

| 220V a răspuns (pentru EvangelineDS):

Pe la 15 ani, cam asa. Tu nu ai obosit dansand atat?

| trolololo a răspuns (pentru drakazor33):

Biblia e o carte de povesti. Basme, ca alea ale lui Ispirescu.

| OOOLEOOO a răspuns:

Majoritatea se lasa la adolescenta si intre 25-30 se reintorc la Dumnezeu deoarece isi dua seama ca au nevoie de un ajutor happy (Asta nu inseamna ca toti is asa)

| ateu123 a răspuns (pentru 220V):

Da

| 220V a răspuns (pentru ateu123):

Si ii faci reclama?laughing

| ateu123 a răspuns (pentru 220V):

Fac reclama la cunoastere nu la altceva

| 220V a răspuns (pentru ateu123):

Ai multi vizitatori?