| OctavianDanielMaria a întrebat:

Deci femeia a pacatuit si de aia naste in dureri? Dar vaca, iapa, etc?

8 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

Si pe barbatel il doare putzulica uneori

| rapandula a răspuns:

Trebuiau si religiosii sa-si bage coada in biologie. Asa sunt analfabetii, au doar raspunsuri pentru orice.
Nu sunt in stare sa-ti dovedeasca de ce masturbarea e pacat, cu ce dauneaza omului de este un pacat si vrei sa-ti explice lucrul asta care este mai complex?

| Adry05 a răspuns (pentru rapandula):

„irosești sămânța" laughing)))))))

| rapandula a răspuns (pentru Adry05):

Daaaaa laughing
Si cand religiosii si-o trag cu nevestele de placere, acolo nu o mai irosesc? Ca doar nu vor sa faca copil.

| Adry05 a răspuns (pentru rapandula):

Păi nu știi? e păcat și s-o faci protejat din același motiv laughing))

| rapandula a răspuns (pentru Adry05):

Ohoo, si inca cum laughing laughing
Si gandul e pacat la ei, chiar daca nu irosesti.

| FantasyBoy a răspuns:

Exista si nasteri fara dureri, iar notiunea de "pacat"e o cretinatate medievala.

| Meme10Meme a răspuns (pentru FantasyBoy):

Măcar știi când a apărut creștinismul?