| Panamax a întrebat:

Despre ce biserica este vorba?
Unii au zis ca este vorba de Ucraina dar in filmare se vad sticle goale de apa din Romania.
http://www.reddit.com/r/WTF/comments/alxce6/holy_water/

9 răspunsuri:
| Scarbo a răspuns:

Urmeaza un moment de tacere din partea crestinilor...

| AC4S4 a răspuns:

Unii spun ca e vorba despre Biserica Ortodoxa Rusa de Rit Vechi din Romania. Se explica limba slavica din videoclip, dar si sticlele cu "Perla Harghitei".

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Scarbo):

Mda, eu cand am postat acum 4-5 zile, nimeni, niciunul din cei antrenati pe aici in apararea religie nu a zis nimic. Bine, mi au raportat intrebarea pana a fost stearsa, da asta e alta treaba

| milan9 a răspuns:

Aveti impresia ca Perla Harghitei nu are vanzari si in afara? Pe cati dintre vecinii nostri slavi ii stiti sa aiba izvoarele de ape minerale pe care le avem noi? Este vorba pursi simplu de o tara slavona din vecinatate.

| Panamax explică (pentru suntserios):

Am vazut ca ti-a disparut postarea. Deci a lovit unde trebuie.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Panamax):

Nu sunt paranoic, poate a fost stearsa din cauza scarboseniei din video nu a voturilor

| Holiday a răspuns (pentru milan9):

"Aveti impresia ca Perla Harghitei nu are vanzari si in afara?"

Lasa asta, dar ai impresia ca spalaturi de moaste se vand doar in Ucraina si in Romania nu?! Avem si noi fraierii nostri...

| milan9 a răspuns (pentru Holiday):

In istoria neamului asa ceva nu s-a intamplat in Biserica Ortodoxa Romana asa ceva. Trebuie sa-ti lipseasca toate tiglele de pe sarpanta ca sa poti face astfel de acte... sad Tinde destul de mult spre ocultism gestul. Nebunia poate fi invocata, dar in nici un caz invatatura Ortodoxiei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăştia sunt bolnavii psihic, cărora le place supa de labă.