| anonim_4396 a întrebat:

Diavolul iti apare-n fata si iti zice ca poti sa-i faci orice.Ce i-ai face? De ce?! il respingi,te vrajeste,il respingi,te pocneste, una doua si inca ceva si urmeaza vorba ta! =)

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

De ar fi asa simplu.El este viclean si ne prinde in capcana prin,, prajiturele'' care par bune, dar de fapt sunt sageti otravitoare. 2Corinteni11:14

| Azµre a răspuns:

Îl scot la un suc.

| Lizzu a răspuns (pentru Azµre):

Poate in cazul tau diavolul este femeie.hee hee
De fapt, diavolul e androgin, nu are un anumit gen, nu?

| Azµre a răspuns (pentru Lizzu):

Vorba aia el poate lua multe forme laughing

| Lizzu a răspuns:

As incerca sa-l conving sa fie mai bun, iar daca nu accepta, l-as dizolva laughing
Oricum e nevoie sa fie dizolvat tot Raul.

| HueyFreeman a răspuns:

Iti dai doua palme si sa vezi cum dispare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-aş băga degetele în gât până vomită toată berea ieftină pe care a băut-o.

| Jackul336 a răspuns:

"sa ne iubim dusmanii"

| Guildo a răspuns:

Ma fac frate cu el.