| Bizantino a întrebat:

Doamne-ajuta! Va rog frumos sa-mi spuneti daca exista autobuz din Rm. Valcea pana la Muiereasca ( vreau sa ajung la Frasinei ) si cam cat ar costa? FUNDA:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am găsit asta: http://www.antares-transport.ro/....../index.php
Cred că dacă le dai telefon la numărul specificat la contact sau mergi unde au ei sediul afli şi cât te costă. Drum bun.

| Bizantino explică (pentru anonim_4396):

Multumes :X Dumnezeu sa te binecuvinteze!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bizantino):

Nu e nevoie, omule. E doar un exemplu de folosire al internetului happy PS - Cu bolnăviorii ăia de mai sus care au dat-o în ateism şi alte alea când tu cereai o informaţie specifică, ce e? laughing

| Bizantino explică (pentru anonim_4396):

Tocmai de aia ti-am multumit tie laughing pentru ca tu ti-ai acut timp sa cauti eu nu am putut laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bizantino):

Oki doki happy

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Http://www.crestinortodox.ro/......68223.html
http://www.gds.ro/......u+diavolul
Minunea asta este cam la 10-15 km vest de Călimănești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul bunului Dumnezeu, exista! Stiu ca trebuie sa ai o credinta adanca in Domnul zilele astea, sa nu ramai naibii inzapezit la kilometrul 20, dar noi, toti credinciosii de pe TPU, o sa ne rugam pentru sufletul tau... ateii sa faca bine sa puna mana pe lopeti si sa dezapezeasca soseaua!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt eu o să sper că vor ramâne înzăpeziţi,şi vor muri de foame,sau se vor apuca să-şi mănânce maţele între ei, ca nişte canibali.
Şi nu, nu-s ateu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cred ca de tine s-ar dezice chiar si Dumnezeul ateilor laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeul ateilor? straight face the ***...