| RAY a întrebat:

Doar pentru ateii

sunteti curiosi de fel?

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Foarte curios! Am o sete de cunoastere foarte mare si mereu vreau sa aflu lucruri noi si folositoare.

| RAY explică (pentru DyNo):

Ma bucur, poti intra si pe blogul meu, profil-blog

| DyNo a răspuns (pentru RAY):

Stiu este foarte interesant blogul.

| RAY explică (pentru DyNo):

Meriti fundita, esti un baiat inteligent

30 răspunsuri:
| AragorN88 a răspuns:

Da, cred ca toata lumea e curioasa, daca e ceva ce un ateu ar avea in caracteristica e gandirea critica.
Nu spun ca este ceva exclusiv ateilor.

| RAY explică:

Imi exprim parerea, sau nu am voie?

| dragos9234 a răspuns:

Cam.

| DyNo a răspuns:

Nu lupta impotriva lu' Dumnezeu, lupta impotriva credintei voastre.

| 1Mihai1 a răspuns:

Pentru orice animal care se poate numii om şi de la care pot învăţa ceva.

| DyNo a răspuns (pentru 1Mihai1):

Sa inteleg ca esti un liber cugetator?

| 1Mihai1 a răspuns (pentru DyNo):

Da.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Toată lumea e curioasă,indiferent că e musulman sau creştin sau satanist. Ateii nu sunt mai superiori decât creştinii,doar pentru că ei nu cred într-o zeitate şi merită să moară în chinuri cei care se cred mai deştepţi şi vin la un creştin :,,Du-te,bă, eu sunt ateu,tu crezi într-o zeitate, fără dovezi. Ha, ha! Ce prost eşti!". Fiecare crede în ce vrea, indiferent dacă are un dosar de motive şi dovezi sau niciunul şi acela, nefondat. Ultimii oameni sunt aceia care îţi bagă pe gât citate, vorbesc de toate categoriile aici, să te convingă că nu e bine ce faci şi în cine crezi. Tocmai de asta, nimeni care mă cunoaşte nu îmi bagă texte că de ce sunt aşa şi nu mă dau de partea,, cea bună".
Să revin, că am generalizat puţin. Mi se pare irelevant ce ai întrebat tu şi deja creezi polemici, zbătându-te ca peştele pe uscat să demonstrezi inexistenţa unei entităţi, când te poţi duce la wc liniştit şi fără să le bagi pe gât altora copy-paste-urile tale.
Atât am avut de zis.

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

Ce copy paste visezi?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

Cele pe care le dai la majoritatea întrebărilor.
Nu, nu fac pe Sherlock Holmes cu profilul tău, doar că la Religie eşti omniprezent cu citate din astea, mă rog, copy-paste-uri.

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

Ciudat din toate intrebarile doar cateva le am la categoria religie
in fine e usor sa judeci

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

Vorbeam de copy-paste-urile pe care le dai drept răspuns la majoritatea întrebărilor( nu ale tale, ale celorlalţi).

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

Eu nu dau copy paste in raspunsurii

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

Zău?
http://i.imgur.com/vv9rR.png
http://i.imgur.com/j5Gmb.png
http://i.imgur.com/1DzYA.png
http://i.imgur.com/4LniR.png
http://i.imgur.com/ek5YA.png
Şi mai sunt câteva, dar mi-e lene să mai îţi caut prin răspunsuri. Oricum, m-am convins de capacitatea ta când am văzut răspunsul ăsta:
http://i.imgur.com/yN35n.png

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

In prima imagine am explicat cei ateismul, a doua era o imagine despre big bang si am facut copy paste, a treia la fel, 4 la fel si restul, ultima e o gluma, ca sa raspund fac tot ce se poate ca sa ajut omul, nu mereu dau copy paste

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

De fapt, în prima, a doua, a treia, a patra, a cincea şi în alte n răspunsuri, ai dat copy-paste. Ce-i curios e faptul că la penultimul răspuns ai susţinut că tu nu dai copy-paste-uri.
Şi ultima e prostie, nu glumă. În caz că o consideri glumă, e cea mai neamuzantă frază pe care am citit-o vreodată.
Nu ştiu de ce îmi pierd timpul cu tine.

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

Da chiar de ce isi pierzi?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

Oh, da. Păi să vedem. Poate încetezi să mai dai răspunsuri agramate şi irelevante sau copy-paste-uri. Cam ăsta e scopul principal al faptului că am pierdut aproximativ 7 minute să fac screenshot-urile alea şi mai adaug alte câteva minute, din cauza reply-urilor. Dar, cam atât. Nu am altceva de făcut până se încarcă serialul.

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

Mai voi da copy paste, regulamentul TPU nu interzice asta

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

De ce nu il descarci serialu?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

Dar regulamentul spune să dai răspunsuri relevante, nu asemenea răspunsuri, care le-ar putea găsi oricine dând un search.

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

Pentru că nu am chef.

| RAY explică (pentru Zeflemitoarea):

1574 de raspunsuri normal ca am mai dat si copy paste

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru RAY):

Până acum o jumătate de oră, susţineai că nu ai dat.
Whatever. M-am plictisit.

| Justrollin a răspuns:

Crede si nu cerceta.

| MicutzaaPooh a răspuns:

Nu stiu cum e viata de ateu, in afara de faptul ca nu cred in D-zeu cred ca sunt niste persoane normale laughing